.

.

New
NBK MJC-95-EGR-30-45 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип, 30 мм и 45 мм Понесе Дијаметар, A2017 Алуминиум

NBK MJC-95-EGR-30-45 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип, 30 мм и 45 мм Понесе Дијаметар, A2017

DEN 12230.64

Стока
Достапно.

Лесно се вклопуваат ви овозможува да се соберат и партиција центар и ракави непречено.Одлична флексибилност овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и извртување на вибрации за да биде прифатена.Електрична изолација отпор вредност : Не помалку од 2 MΩ.

Детали

Свеж

Избор на клиенти