.

.

New
NBK MJC-95-EGR-40-1 3/4 Вилицата Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип, 40 mm и 1-3/4 се Роди Дијаметар, A2017 Алуминиум

NBK MJC-95-EGR-40-1 3/4 Вилицата Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип, 40 mm и 1-3/4 се Роди Дијаметар,

DEN 12230.64

Стока
Достапно.

Лесно се вклопуваат ви овозможува да се соберат и партиција центар и ракави непречено.Одлична флексибилност овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и извртување на вибрации за да биде прифатена.Електрична изолација отпор вредност : Не помалку од 2 MΩ.

Детали

Свеж

Избор на клиенти