.

.

New
Преносни Рачен Мраз Дробилката, од не ' Рѓосувачки Челик Мраз Дробилката Хлапак Машина за Домашен Бар Ресторан Партија Ладни Пијалоци

Преносни Рачен Мраз Дробилката, од не ' Рѓосувачки Челик Мраз Дробилката Хлапак Машина за Домашен Бар Ресторан

DEN 1199.76

Стока
Достапно.

Тоа исто така може да се скрши на apple или нешто.Во исто време, ова е многу лесен-за-користење мелница за месо, и ефектот на мелење замрзнато месо е, исто така, одлично. ★【ШИРОКА ПРИМЕНА】 : Нашата избричи мраз машина има висока Моќност, На коктел slushie машина е погоден за дома или за комерцијална употреба, како што се барови, партии, ресторани, итн.Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик & ABSColor : Silver Product големина на : 12.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Мраз мелени со овој мраз дробилката е во форма на мали честички, кој е погоден за правење на ладни пијалоци, млеко чај, и коктели.Карактеристики : Висок квалитет на материјалите и трајни изградба.5 cm тежина : 1. ★【ТРАНСПАРЕНТНО РАБОТЕЊЕ】 : Slushie производител на машина со дебели нерѓосувачки челик сечилото, цврсти и издржливи, лесно да се скрши мразот.Дури и коцки мраз како голем како обичен сладолед може да се стави во.И мразот дробилката е лесно да се чисти, заштеда на вашето драгоцено време.17 kg ice cube на одлуки може да застане на тестот на времето.Повеќе функции во една машина, даде целосна претстава за вашиот cre.

Детали

Свеж

Избор на клиенти