.

.

New
Ice Pick, 8.5 Инчен Нерѓосувачки Челик Мраз Дробилката Дрвена Рачка Awl Удар Кујна Шанкер Бар Алатка

Ice Pick, 8.5 Инчен Нерѓосувачки Челик Мраз Дробилката Дрвена Рачка Awl Удар Кујна Шанкер Бар Алатка

DEN 203.76

Стока
Достапно.

Вкупна Должина : околу. 8.5 инчен / 21.5 cm.Се справи со Должина : околу. 3.5 инчен / 9cm.Одлично за излети, кампување, барови, кујни и ресторани.Ice pick е направен од нерѓосувачки челик, ќе не ' рѓа, нема да се наведнуваат лесно кога се користи, остри врв, лесно се крши до парчиња или чипови парчиња од голем блок.Издржливи дрвена рачка обезбедува безбедна задржете за да се намали лизга, лесно да се сила, намалување на рака болка.Ќе се скрши парчиња мраз од вашиот замрзнувач, мраз машина, или друг извор речиси без никаков напор.Одлична за домашни барови, кујни користат и Замрзнати Рефус Храна.Ние снабдување со 1 година гаранција, 30 дена за враќање на пари, 7x24 часа е-мејл поддршка.Ако имате било каков проблем, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас.Спецификации : 100% Сосема Нов Материјал : не 'Рѓосувачки Челик + Дрво Боја : Како што е прикажано во Големина на слика : Целосна Должина 21.5 cm/8.47" се Справи со Должина 9cm/3.54" Напомена : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2. Бојата може да имаат различни како разлика екранот, ве Молиме да се разбере.Пакет се Вклучени : 1 x мраз трансферот.

Детали

Свеж

Избор на клиенти