.

.

New
Ice Pick,9.2 Инчен 18/10 Храна Одделение од Нерѓосувачки Челик Наковалната Janpanese Стил Мраз Chipper Мраз Дробилката со Дрво Рачка за Кујна Барови Шанкер

Ice Pick,9.2 Инчен 18/10 Храна Одделение од Нерѓосувачки Челик Наковалната Janpanese Стил Мраз Chipper Мраз

DEN 165.12

Стока
Достапно.

Направени од 18/10 храна одделение од нерѓосувачки челик,soild и издржливи.Со наковалната главата,работи многу подобро отколку само на мраз изберете сами.Одлично за растурање мраз,замрзната храна и кластери на замрзнато овошје или зеленчук.Дршката е направена од буковата ,лесно да се одржи и да го користите.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ УВЕРИ.Тоа е многу здрав мраз трансферот и има добар метал совет што може да се користи за да се скрши до мраз, како и ги собереш.направени од храна одделение од нерѓосувачки челик ,па добро изградена тоа треба да трае вечно,Тоа е тешка категорија, трајни,голема растурање мраз, кои се држат заедно.

Детали

Свеж

Избор на клиенти