.

.

New
DOITOOL Нерѓосувачки Челик Хокеј на Мраз Изберете Дробилката Мраз Длето Отстранување Изберете Кршен Мраз Алатка за Кујна Барови Шанкер Излети Кампување И Ресторан 14 ?

DOITOOL Нерѓосувачки Челик Хокеј на Мраз Изберете Дробилката Мраз Длето Отстранување Изберете Кршен Мраз Алатка

DEN 359.76

Стока
Достапно.

Професионални производство и сигурност.Мраз.Лесен за носење, за излети, кампување, бар, кујна, и ресторан.Челик конус главата прави мраз повеќе непречено.Изработени од нерѓосувачки челик, не - токсични и невкусна, трајни, ' рѓа и оксидација отпорни.Изберете лесно чипови и раскинува блок мраз за ладење на сите пијалоци.Боја : 14 инчи | См : 35 X3 X3 CM.

Детали

Свеж

Избор на клиенти