.

.

New
Goplus Електрични Мраз Дробилката, Мраз Хлапак Машина, Снег Конус Производителот, Избричен Мраз Машина, 143 Кг

Goplus Електрични Мраз Дробилката, Мраз Хлапак Машина, Снег Конус Производителот, Избричен Мраз Машина, 143

DEN 1559.76

Стока
Достапно.

【Добар Помошник за Бричење Мраз】Оваа мраз дробилката работи во ред со коцки мраз или мелени кеса мраз.Може да се стави различни видови на мраз како додека тие се од слична големина како бункер.Високо ефикасен мотор може да произведе 143 кг на избричи мраз на час, за да се исполнат барањата на голема количина на мраз во релативно кратко време. 【Висок Квалитет и Стабилна База】Алуминиум е вработен во производството на обвивка и бункер, што го прави производот може да издржи години на употреба и да се избегне rusting.И исто така опремен со тешки фрлија база, нуди целосно стабилна работна станица, така што вибрации и бучава ќе бидат одземени на најнизок степен. 【Безбедност Гаранција】 водоотпорен "on / off" switch е дизајниран за безбедно функционирање.како и безбедноста покрие прекинувач, која додава дополнителна безбедност да се спречи повреди (Единица исклучува кога поклопецот е отворен). 【Разноврсна Мраз Дробилката】Со моќен мотор, ова мраз дробилката може да продолжи работи 20hrs и е идеален за дома или за комерцијална употреба.Тоа е погоден за ресторани, барови, куjни, снек стои, партии, дома собири и сл. 【Лесен за Употреба и Чисти】Хуманизирано дизајн е лесно за вас да се користи во секојдневниот живот.Исто така доаѓа со нерѓосувачки челик сад, што го прави полесно за вас да се служи.И бидејќи на алуминиумски материјал, можете брзо чистење по употребата.Навистина зачувај вашето време и енергија.

Детали

Свеж

Избор на клиенти