.

.

New
9 Мраз Зема Нерѓосувачки Челик Дрвена Рачка Со Капак за Кујна, Барови, Шанкер,Излети, Кампување, И Ресторан (Црна сандала дрво)

9 Мраз Зема Нерѓосувачки Челик Дрвена Рачка Со Капак за Кујна, Барови, Шанкер,Излети, Кампување, И Ресторан

DEN 215.76

Стока
Достапно.

Изработени со врвен квалитет дрво и професионални храна-одделение 304 од не ' рѓосувачки челик, нема рѓа, може да здроби блок од мраз лесно. 9 инчи долго, Ова мраз изберете алатка одбраната и тестиран од страна на професионални бармени, големината е совршен за растурање мраз.SAFE ОПФАЌА : Кога не е во употреба, дрвени маска може да ги заштити луѓето од тоа да биде повреден.Лесен за носење, идеален за излети, кампување,активности на отворено, бар, кујна, и ресторан.Дрво Мраз Трансферот е мора да има за секој шанкер.Тоа доаѓа во комплет со заштитна обвивка што овозможува безбедно складирање до следниот пат кога ќе треба тоа!.Пакет содржи : 1 x мраз трансферот.

Детали

Свеж

Избор на клиенти