.

.

New
Електрични Мраз Дробилката, Мраз Дробилката Машина 3L Батерија Коцка Дробилката Сад Мраз Хлапак Машина не ' Рѓосувачки Челик и Стакло Не се Лизга на Дното за Домаќин

Електрични Мраз Дробилката, Мраз Дробилката Машина 3L Батерија Коцка Дробилката Сад Мраз Хлапак Машина не '

DEN 1418.16

Стока
Достапно.

Батерија Машина : На 3000m Ah вградената батерија овозможува на машина за да работат безжично насекаде како кујна, dinning маса или дневна соба и се презентира на вкусна храна, поминаа деновите кога треба да побарате приклучок и приклучок за да се скрши мразот.Можете да не контактирате за одредени попусти.Доаѓа со 2 меша нивоа за различни намени како храна одмрзнување или комплементарни, или овошје и сок десерти.Спецификации : Тип : Ice crusher Material : PP+Нерѓосувачки Челик+Glass Color : Pink Volume : 3 LRated Моќ : 70 WRotation Брзина : 15000r/min±12%Батерија : Вграден-во 3000m Ah Size : 10*18cm/3.2level Прилагодливи На : 3 L мраз дробилката е опремен со моќен мотор и тешки ножеви кои може да се кочница на ices брзо и ефикасно. Preferentialization : За големи купувања на корпоративниот продавачи, ние може да обезбеди повеќе поволни цени на барање.8 oz Package Including1* Мраз crusher1* сандак.Деликатниот Процес : 3 ножеви може да се скрши на коцки мраз автоматски во мали, нежни и дури и големини и да се обезбеди непречено вкус и за вашите пијалоци, работи добро со лажици, па дури и цевчиња.десет лице најдов овој helpful Question : Што треба да направам ако производот е оштетен?Може ли да се применуваат за наплата?Одговор : производот е оштетен при транспорт процес, ние им овозможи да аплицираат за наплата и купувачот мора да обезбеди на оштетени видео. Специјализација : Секој производ е произведен со висок квалитет во согласност со меѓународните стандарди.Јас ќе понуди 5%, 10%, 13%, 15%, 20% попусти.Види повеќе одговори (3)Прашање : Може ли да се купи 50+ во исто време, и може да има 100+ ми даде попуст?Одговор : се разбира, според тоа колку ќе ги нарачате во исто време. Прилагодување : Ние може да се специјализираат и да ги прилагодите на производи според потребите на клиентите и масовно производство на нив.Прашање : Кога овој производ може да биде предаден по ставање на ред?Одговор : во Нашите редови, обично се испраќаат следниот ден, и купувачите обично се 7-10 дена да ја прими стоката, и тоа обично трае 10-14 дена во оддалечените области.

Детали

Свеж

Избор на клиенти