.

.

New
Под Оклоп Фудбал Устата Стража, Усна Guard за Фудбал

Под Оклоп Фудбал Устата Стража, Усна Guard за Фудбал

DEN 360.00

Стока
Достапно.

СПОРТСКИ Нашите фудбалски Усна Guard карактеристики усна штит и интегриран залак подлога.Носат подјармат или strapless.УДОБНОСТА & ОДГОВАРА No-мувла / инстант одговара дизајн подготвена да се користи веднаш.Не врела потребно.Низок профил залак влошки за дополнителна удобност.ЗАШТИТА Продолжен усна guard штити од влијание за двете големи и мали усни.ДИШЕ – Големи дишење канал за максимална струење, го промовира лесно дишењето за да се зголеми ефикасноста.ТРКИ КОМПАТИБИЛНИ – Работи со протези за да ја заштитите вашата ортодонтски инвестиции.Вклучени Компоненти : tether за на рака.

Детали

Свеж

Избор на клиенти