.

.

New
Битка Кислород Предатор Фудбал Mouthguard – Максимална Кислород Спортски Устата Guard – Отворот се Вклопува Со или Без Загради – Влијание Shield Заштитник за Усни и Заби

Битка Кислород Предатор Фудбал Mouthguard – Максимална Кислород Спортски Устата Guard – Отворот се Вклопува

DEN 431.76

Стока
Достапно.

Битка Кислород Предатор Фудбал Mouthguard With избор на светла, смели бои и вознемирувачки fang дизајн, Битката Кислород Предатор устата заштитник покажува вашиот противник дека игра е за.На конвертибилен рака устата shield е поддржан од $5,000 стоматолошки гаранција, со или без загради, заедно со неограничен број на неисправни гаранција.Една големина одговара на повеќето.СПОРТ БЕЗБЕДНОСТ : Ова однапред композитни фудбал mouthguard обезбедува целосна усните, устата и забите заштита кога треба најмногу, за доверба и мир на умот на битка на поле.Лесно се Вклопуваат Дизајн – Не Boiling Forget врела вашиот mouthguard да се добие безбедна одговара - само стави Битка Предатор Кислород устата заштитник во устата, вилицата надолу и сте добро да се оди.Се фати сè што доаѓа на вашиот пат со Ултра Битка се Држиме Двојна Закана Примачите Ракавици.Додадете стил на вашиот swagger со Битка Черепот Заврши, достапна во повеќе бои.Една големина одговара на повеќето, од најмладите ballers за возрасни.СТОМАТОЛОШКИ ГАРАНЦИЈА : Со високи перформанси конвертибилна рака устата guard има неограничен број на неисправни гаранција, и 5 K стоматолошки гаранција, со или без загради.Не постои замена.By додавање битка заби, Предатор устата гарда им овозможува на другиот тим знаат сте спремни за акција и ти си во тоа да се победи.Не врела потребно.Поранешни спортисти и сега страсни викенд воини, ние многу добро знаат агонија дека на спортски повреди може да bring.Битката Кислород е оригиналниот mouthguard дизајниран и развиен од страна на атлетик, стоматолошки и медицински експерти, да дава супериорен струење и подобри перформанси.НЕ ВРЕЛА : Лесно да се вклопи и удобен за носење, во отворот е погодна за спортисти со или без протези на забите; исто така, една големина одговара на повеќето – само залак надолу и ти си во собата.Кислород Boost The напредни композитни устата guard е дизајниран и развиен од страна на атлетик, стоматолошки и медицински експерти за да се обезбеди влијание штит за заштита на усните, устата и забите на фудбалери, но Предатор Кислород mouthguard, исто така, обезбедува зголемена струење.БИТКА : Како поранешен спортисти, ние го разбираме значењето на тешко, издржлив спортски безбедноста опрема, можете да им верувате, и употреба врвни наука и на полето искуство да го обезбеди.Битката заби во устата guard е патентиран отвори отворот дизајн leverages опрема за дишење иновации, испораката на кислород до мозокот и мускулите, за подобри перформанси, побрзо закрепнување, појасни размислување и побрза реакција време на фудбалски терен.

Детали

Свеж

Избор на клиенти