.

.

New
Битка Кислород Усна Заштитник Mouthguard Поврзани со Рака – Фудбалот и Спортот Устата Guard – Максимална Снабдувањето со Кислород – Отворот се Вклопува Со или Без Заград

Битка Кислород Усна Заштитник Mouthguard Поврзани со Рака – Фудбалот и Спортот Устата Guard – Максимална Снабдувањето

DEN 599.76

Стока
Достапно.

СПОРТ БЕЗБЕДНОСТ : Ова однапред композитни фудбал mouthguard обезбедува целосна усните, устата и забите заштита кога треба најмногу, за доверба и мир на умот на битка на поле.МАКСИМАЛНА BREATHABILITY : Со најголем дишење дупка на пазарот, устата guard обезбедува кислород до мускулите за издржливост и перформанси.НЕ ВРЕЛА : Лесно да се вклопи и удобен за носење, во отворот е погодна за спортисти со или без протези на забите; исто така, една големина одговара на повеќето – само залак надолу и ти си во собата.СТОМАТОЛОШКИ ГАРАНЦИЈА : Со високи перформанси конвертибилна рака устата guard има неограничен број на неисправни гаранција, и 5 K стоматолошки гаранција, со или без загради.БИТКА : Како поранешен спортисти, ние го разбираме значењето на тешко, издржлив спортски безбедноста опрема, можете да им верувате, и употреба врвни наука и на полето искуство да го обезбеди.Не врела потребно.Работи со протези.Помага во спречување на ТМЈ.Максимална breathability.Однапред композитни.Апсорбер shield.Боја : Сребрена | Големина : Една Големина.

Детали

Свеж

Избор на клиенти