.

.

New
Амазон Основите Новата верзија ABS USB-за да го Молња Кабел Мозок, MFi Заверена Полнач за Apple iPhone, iPad, Бела, 3-Ft, 2-Пакет

Амазон Основите Новата верзија ABS USB-за да го Молња Кабел Мозок, MFi Заверена Полнач за Apple iPhone, iPad,

DEN 376.32

Стока
Достапно.

Универзална Компатибилност : Компатибилен со i Phone SE (2 Генералот) / 11 / XS / XS Max / XR / X / 8 Плус / 8 / 7 Плус / 7 / 6s Плус / 6s / 6 Плус / 6 / 5s / 5в / 5 / i Pad Pro / i Pad Воздух / Air 2 / i Pad мини / мини 2 / мини 4 / i Pad 4 генерација / i Pod Touch 5 генералот / i Pod nano 7 генералот и Удира Пилула+.Нов & MFi-уверение Чипсет : Ова i Phone, за полнење кабел користи Apple оригинални C89 смарт чип да се препознае и да се поврзете со вашите Apple уреди веднаш.MFi-уверение кабли се обезбеди безбеден и стабилен полнење решение за вашите уреди.Неверојатна Полнење Брзина : Широк дијаметар на каблите и намалена кабелот отпор зголеми полнење брзина (поддржува до 2.4 засилувачи полнење тековен).Додадено Заштита : дополнителен слој на заштита е додадена на Молња и USB завршува за подобрување на издржливост и да се намали протриване.Сигурно Одговара : Здрав unibody конектори се спротивстави на штета додека се обезбеди безбедна одговара со секој вметнување.Она што Ќе Добиете : Основи Молња да USB Кабел, грижете се-бесплатна Доживотна Гаранција и посветен на услуги на клиентите.

Детали

Свеж

Избор на клиенти