.

.

New
iPhone Полнач Кабел,4 Пакет 6inch/5ft/5ft/5ft iPhone Полнач Кабелот MFi Заверена Молња Кабел Најлон Плетенка Брзо Полнење Кабел Компатибилен со iPhone Кабли iPhone 13/12/Pro MAX/XS/XR/X/8/7

iPhone Полнач Кабел,4 Пакет 6inch/5ft/5ft/5ft iPhone Полнач Кабелот MFi Заверена Молња Кабел Најлон Плетенка

DEN 957.60

Стока
Достапно.

✅【MFi-Уверение】Eashion е MFi заверена бренд, нашите кабелот поддржува безбедно-со голема брзина на полнење (2.4 А) и брз пренос на податоци (480 Mbps).За MFi информации, може да биде потврдена на официјалната веб-страница. ✅【За Ваша Погодност 】4 различни должини на полнење кабли(6inch/5ft/5ft/5ft) одговара за различни користење состојба, секогаш можете да се чувствуваат погодно додека се полни, кога лежи на троседот, потпрена на кревет, седи backseat на автомобил,или дома. ✅【 За безбедност на Брзо Полнење 】Над температури и над-полнење заштита се обезбеди безбедно полнење и помош продолжување на животниот век на батеријата.Изграден со висок квалитет на четири основни бакарни жици, овие Eashion молња кабли поддршка до 2.4 полнење и до 480 Mbps за пренос на податоци. ✅【Грижете се-бесплатна Услуга】ние ќе го направи 12-месечно услуга за вас, како вети дека ќе обезбеди вашиот пријатен шопинг искуство.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашата услуга тим ќе ви обезбеди со задоволително решение во рок од 24 часа. ✅【Широк Компатибилност】Овие молња држачи за кабли компатибилен со i Phone 12/ i Phone 11/i Phone 11 Pro/i Phone 11 Pro Max/i Phone XS/i Phone Max/i Phone XR/i Phone X/i Phone 8 Плус/i Phone 8/i Phone 7 Плус/i Phone 7/i Phone 6s Плус/i Phone 6s/i Phone 6 Плус/i Phone 6/i Phone 5s/i Phone 5c/i Phone 5/i Pad Pro/i Pad Воздух/Air 2/i Pad мини/мини 2/мини 4/i Pad 4 генерација.

Детали

Свеж

Избор на клиенти