.

.

New
iPhone Полнач 10FT 3Pack [Apple MFi Заверена] Долго Молња Кабел 90 степени iPhone, за Полнење Кабел за iPhone 12 11 Про XS Max XR X / 8/7 / 6s Плус/ 5s / 5в / 5se / iPad (Црвена 10FT)

iPhone Полнач 10FT 3Pack [Apple MFi Заверена] Долго Молња Кабел 90 степени iPhone, за Полнење Кабел за iPhone

DEN 328.80

Стока
Достапно.

Брзо Полнење & Трансфер на Податоци : Безбедно полнење обезбедено од страна на високо-стандардни компоненти вклучуваат 56k ohm отпорник.Поддржува 2.4 полнење ,брзината на пренос на податоци во до 480 Mbps.Голема Компатибилност : Компатибилен со i Phone 12 Pro / 12 мини / SE (2 Генералот) / 11 Про Max / XS / XS Max / XR / X / 8 Плус / 8 / 7 Плус / 7 / 6s Плус / 6s / 6 Плус / 6 / 5s / 5в / 5 / i Pad Pro / i Pad Воздух / Air 2 / i Pad мини / мини 2 / мини 4 / i Pad 4 генерација.Долго i Phone Полнач : 10ft се направи тоа практично да ја полните далеку од штекер и го прави полесно да се користи и за полнење на телефонот додека опуштање во кревет.Чувајте кабел во вашиот дом и канцеларија како back-up.Квалитетните Материјали : Екстремно издржливи.Таа донесува најлон плетенка јакна го прави тоа темелно да се избегне протриване и носат поврзани со оштетување.Сигурен Гаранција : Нашите предмети се нудат од 30 дена враќање на средствата во случај на природни штета.Било какви проблеми ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Чувајте ги вашите телефонски напојува.L-облик дизајн без никакви пречки.Вграден-во 140 висок квалитет на чист бакар јадро, побезбедно полнење.Надворешниот дел е составен од тешки најлон плетенка жица.Спречи overcharge, добар квалитет доаѓа од постојани напори.

Детали

Свеж

Избор на клиенти