.

.

New
USB C до Молња Кабел MFi Уверение, Elktry 3Pack 6FT Долго iPhone 12 Полнач Мозок, Најлон Плетенка Брзо Полнење Кабел Компатибилен со iPhone 13/12 Про Max/12/11 Pro/11/X/XS/XR/8 Плус/iPad - Пинк

USB C до Молња Кабел MFi Уверение, Elktry 3Pack 6FT Долго iPhone 12 Полнач Мозок, Најлон Плетенка Брзо Полнење

DEN 383.76

Стока
Достапно.

⚡【Ултра Трајни Плетенка USB-C Кабел】Направени од премиум најлон плетенка, нашите i Phone 12 полнач мозок е повеќе флексибилна и потрајни, кои можат да го издржат над 30000 наведнува во строга лабораториски тестови.Answer : ___________________________ NOTE : Пакетот вклучува 3 пакет тип c молња кабел само, ѕидни држачи треба да се купи одделно.9" Gen3/Gen4, i Pad Про 11".PD Полнач / PD Автомобил Полнач / PD Преносни Chargers Mac Book 12" До 2015 / 2016 Година / Pro 13" 15" 2017/2018, Новиот Mac Book Airi Mac 21.

Детали

Свеж

Избор на клиенти