.

.

New
TESSAN Рамен Plug Долго Продолжување Кабелот 15 Фт, Surge Protector Моќ Лента со 9 Места 3 USB Порти, Десктоп Мулти Места Станица за Полнење, Ѕид за Дом, Канцеларија, Dorm Соба Essentials, Си

TESSAN Рамен Plug Долго Продолжување Кабелот 15 Фт, Surge Protector Моќ Лента со 9 Места 3 USB Порти, Десктоп

DEN 803.76

Стока
Достапно.

Не се Лизга душеци се направи моќ лента се применуваат на сите видови на десктоп тесно да се почитуваат, да се спречи tabletop од гребење и одржување на коцка мирно.Својата 3-двострано дизајн го прави идеален за заштеда на простор на маса или на подот.Surge protector моќ лента карактеристики 9 места и 3 USB порти на власт на различни уреди. Мерење на растојанието помеѓу 2 слотови со вертикална и хоризонтална насока на грбот на моќ бар.4 макс полнење струја во едно пристаниште во време и вкупно 3А/15 W излез.На 15ft екстра долг кабел за продолжување овозможува оптимално стигне на вашата дневна соба, спална соба, home office.Планината овој USB штекер на ѕидот/биро/ноќната ќе биде лесно со 2 слотови на грбот. 12 во 1 Десктоп Станица за Полнење : масата моќ хаб има 9 AC места и 3 USB порти; Неговата 15 A тешки-должност 15 ft кабелот за напојување оценет 1875 W, па овие AC места може да се справи со повеќе апарати; USB порта дава 5 V/2. Удар со 2 дупки на baseboard со растојанието што само се мери и вметнете две само-прислушување завртки (PA2.Повеќе за Безбедност за Заштита : surge protector со 1050-joule енергија оценка може да се обезбедат основни заштита за вашата електроника од моќ пренапони напади кои би можеле да бидат предизвикани од нестабилно напојување, осветлување, и невреме; Ова повеќе штекер лента, исто така, изградена-во коло прекинато дека ќе патување исклучува автоматски за да ги заштитите вашите уреди, додека моќта overloads, да ги задржи вашите скапи компјутери, ТЕЛЕВИЗОР безбедно коло од преоптоварување.

Детали

Свеж

Избор на клиенти