.

.

New
Nikon Z5 Целосна Рамка Mirrorless Дигитална Камера со NIKKOR Z 24-50mm f/4-6.3 Зум Објектив - Пакет со Aputure MC RGBWW Мини LED Светло, Мини Топката Главата

Nikon Z5 Целосна Рамка Mirrorless Дигитална Камера со NIKKOR Z 24-50mm f/4-6.3 Зум Објектив - Пакет со Aputure

DEN 191.52

Стока
Достапно.

Nikon Z5 Целосна Рамка Mirrorless Камера Тело со NIKKOR Z 24-50mm f/4-6.3 Зум Објектив (20096) - ЕН-EL15c Батерија Li-Ion Батерија - МЗ-25a Батерија Полнач - УЗ-E24 USB Кабел - БС-1 Додаток Чевли Капа - НА-DC19 Камера Рака - BF-N1 Тело Капа - DK-29 Гума Eyecup - LC-52 B Snap-На Предна Леќа Капа - LF-N1 Задните Леќи на Капа - Nikon 1 Година Ограничена Гаранција - Aputure MC RGBWW Мини LED Светло - Flashpoint Лесни Мини Топката Главата.Интензивно се детални 24 MP целосна рамка за слики и 4 K UHD видеа.VR слика за стабилизација built-in за остар, стабилизирана фотографии и видеа.Врвен 273 точка автом. фокус систем кој може да се фокусира во близина на рабовите, откривање и следете ги очите (луѓе, мачки и кучиња) и песна предмети.Креативни карактеристики built-in, вклучувајќи timelapse, повеќе изложеност, креативни слика контроли и фокус shift фотографија.Помалку Than BGreater Than Z 5 Целосна Рамка Mirrorless Камера Тело со NIKKOR Z 24-50mm f/4-6.3 Зум Lens The 24-50mm Леќа Комплет е дизајниран да го зграби и да си одат-фотографирање на неверојатни фотографии и видео каде и да сте.Спарувањето на софистицирани сепак едноставен 24 мегапикселна Z 5 со мали, лесни, NIKKOR Z 24-50mm f/4-6.3 зум објектив, овој комплет е идеален за улична фотографија, ентериери, портрети и видео записи-каде вашата креативност води.Помалку Than BGreater Од Nikon Z 5 Целосна Рамка Mirrorless Камера Тело - да им Помогнам на границите на вашата креативност со Z 5, иновативен целосна рамка mirrorless камера изграден околу Nikon е револуционерна Z планината.Компактен но моќни, едноставен, но софистицирани, тоа е подготвен да расте со вас.Без оглед на вашиот вештина ниво, Z 5 обезбедува детални слики, прецизност автофокус и алатки треба да биде креативен како е можно.Помалку Than BGreater Than The целосна слика.Помалку Than Br Greater Than Harness целиот поглед на експанзивна целосна рамка леќи, и фаќање над 50% повеќе од сликата површина од исечете-сензор камери.Z 5 е 24.3 ПРАТЕНИК целосна фрејм CMOS сензор произведува интензивно детални слики, lifelike 4 K UHD видео, ултра плитки длабочина на полето и особено чисти ниско-светло снимки.Помалку Than Br Greater Than Less Than BGreater Than Super напојува.Помалку Than Br Greater Than Z 5 се напојува од страна на Nikon е брз, сеопфатна EXPEED 6 слика за обработка на системот.Тоа е тајната зад камерата е сензационално фото и видео квалитет, автофокус перформанси, ниска светлина способности, нарушување контрола, слика clar.

Детали

Свеж

Избор на клиенти