.

.

New
Ултра 1TB MicroSDXC Работи за Gionee S6s Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 1TB MicroSDXC Работи за Gionee S6s Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

DEN 5519.76

Стока
Достапно.

✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ ПОБРЗО】 Ова е исто така А1-номинална перформанси супер перформанси картичка што оди до 1500 прочитајте IOPS, 500 напишете IOPS.Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други.✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Gionee S6s паметен Телефон со San Flash-ТМ.Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квалитет.

Детали

Свеж

Избор на клиенти