.

.

New
Ултра 1TB MicroSDXC Работи за Samsung СМ-T970 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 1TB MicroSDXC Работи за Samsung СМ-T970 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

DEN 5519.76

Стока
Достапно.

Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други.Врз основа на внатрешни тестирање.Најмногу се забележува се Работи за вашето време, апликации, игра искуства ќе трае и се вчита побрзо и вон конкуренција. ✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB/s, што е околу 1.Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување.✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот Samsung СМ-T970 Таблета со San Flash-ТМ.Сите права се задржани.Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите.San Flash е како трета страна верификација регистриран сервисен.000 Фотографии една Минута!До 120 MB/s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики со просечна големина на 3.(А1 UHS-1 Класа 10 Заверена 120 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индивидуални тестери докажува Потврдена од страна на San Flash™.Конструиран со заштитен технологија за да се достигне брзина над UHS-I 104 MB/s, ова бара компатибилни уреди способни за постигнување на таква брзина.

Детали

Свеж

Избор на клиенти