.

.

New
Westward Пневматски Длето, 0.401 Круг месо тело, 18 Алатка Целокупната Должина, 3/4 Длето Совет Ширина 4MHD8-1 Секој

Westward Пневматски Длето, 0.401 Круг месо тело, 18 Алатка Целокупната Должина, 3/4 Длето Совет Ширина 4MHD8-1

DEN 1268.64

Стока
Достапно.

Станот Занитвам Длето, Длето месо тело Големина 0.401 во, Длето месо тело Тип Круг, Длето Совет Ширина 3/4 во, Длето Јака Тип Круг, Алатка вкупна Должина од 18 во, Не Предизвика Никакви, месо тело Должина 1 1/4 во, месо тело Форма Круг.

Детали

Свеж

Избор на клиенти