.

.

New
Вилијамс 3739H-300 Посочи Длето, 12-Инчен

Вилијамс 3739H-300 Посочи Длето, 12-Инчен

DEN 558.00

Стока
Достапно.

Безбедност за влијанието на главата.Пакет Димензии : 9.144 H x 34.544 L x 10.921 W (сантиметри).Пакет Тежина : 1.55 фунти.Земја на Потекло : Германија.Посочи Длето - 12".Безбедност за влијанието на главата.Има долг живот, сигурност и издржливост.Доаѓа со пластични рака заштита.

Детали

Свеж

Избор на клиенти