.

.

New
Чувано Ладно Длето, 1 Совет x 12 L

Чувано Ладно Длето, 1 Совет x 12 L

DEN 1900.80

Стока
Достапно.

Совет Големина : 1", Објект : Долга Ладна Длето, Материјал : Топлина Третираат Високо Јаглероден Челик.Chisels може да се користи за голем број на апликации, со различни стилови на chisels дека може да се користи на дрво, камен, цигла или бетон.Dasco Про Долга Ладна Длето вклучуваат карактеристики како : Примена : Shearing Навртки, Завртки, Навртки и Други Материјали, Материјали : Топлина Третираат Високо Јаглероден Челик.

Детали

Свеж

Избор на клиенти