.

.

New
Животните се Хранат Пелети Машина 3KW на Пелети Мелница Машина Храна granulator машина за Зајакот,пилешко,риба,goose,патка,quail,свиња,гулаб,куче(прилагодено на напон, со мото?

Животните се Хранат Пелети Машина 3KW на Пелети Мелница Машина Храна granulator машина за Зајакот,пилешко,риба,goose,патка,quail,свиња,гулаб,куче(прилагодено

DEN 4799.76

Стока
Достапно.

3-4mm : генерално се користи за да направите доводите за кокошки, патки, зајаци, гуски, птици, водни риба, итн.Функција : 1.Храна машина прифаќа сува и се исуши технологија, која може да се користи за слама честички, пилевина честички, јаглероден честички прав, Matcha честички, традиционалната Кинеска медицина честички, се хранат со честички и други цели.Испуштање por и се Хранат portt : Нерѓосувачки челик задебелена материјал, повеќе durable6. 【Висок квалитет】мелење комора е направен од хром, манган челик, третирани од страна на висока температура ја изгасне, трајни и отпорност на абење.Зголемување на храна port : Сува и се исуши технологија, нема потреба да додадете други влажни материјали да се меша, може да биде директно crushed3.Ги задржи подобрување на детали : дупка големина е униформа, дистрибуцијата е соодветно, големината е точна, и отпорност на абење е добро.Висок efficency, 40-60kg/час, ниско ниво на бучава.Притискање на тркала мувла : триење температура на компримиран триење храна е помалку од 80 ℃. 【Апликации】На пелети мелење машина е погодна за средни и мали размери земјоделски домаќинства се користи, може да процесот на разни животни и водни канали и намалување на трошоците за производство,,,,се Хранат granulator машина е погоден за Зајакот, пилешко, риба, goose, патка, quail, свиња, гулаб.ние ќе брод тоа страна на курирската служба DHL,FEDEX,UPS, која трае само 4-6days за доставување.Кога се прават различни големини на пелети, вие само треба да се промени умре мувла да ги добие.Бакар основни моторни : 1 година гаранција 4.Избрани се носат-отпорни материјали : Легиран челик, по 7000 тони на хидрауличен притисок и висока температура изгасне, има карактеристики на висока отпорност на абење, висока густина и долг животен век.Напомена : Одберете калап за референца : 2mm : генерално, се користи за да се направи pet птица се хранат како што thrush, папагал, итн. 7-12mm : генерално се користи за да се направи мамки, големи птици, глувци и други животински feed Guarantee& Пратката ние снабдување 12months гаранција.Мала бучава,Долг живот,Висок принос 2. 【Висока ефикасност】 Управувано од 3 KW бакар мотор,Појас управувано од машина, долг живот,можат да работат во долги часови.ние сме txmachine производителот,ние имавме продаваат машини за 15 години,нашата машина е со висок квалитет,ако клиентот има некои прашање, ве молиме слободно контактирајте со нас,ви благодариме.

Детали

Свеж

Избор на клиенти