.

.

New
AuInn 2 ПАРЧИЊА Агол Мелница Диск резби во Дрво Дискови 12 Заби Дрво Полирање Диск со 5 КОМПЈУТЕРИ Брусење Тркала Размавта Дискови за Полирање Пескарење Резба Мелење Тр

AuInn 2 ПАРЧИЊА Агол Мелница Диск резби во Дрво Дискови 12 Заби Дрво Полирање Диск со 5 КОМПЈУТЕРИ Брусење Тркала

DEN 455.76

Стока
Достапно.

▪ Апликации Погодни за брзо отстранување и обликување, особено за конвексни и конкавни области. 【Апликации】 : погодни Само за не-метални објекти или non-ментална материјал, но може да се примени за дрвен материјал, убаво дрво алатки за брусење, резба, се формира, полирање и пескарење.

Детали

Свеж

Избор на клиенти