.

.

New
Маскирање Лента, Хартија, Сина, 2, PK24

Маскирање Лента, Хартија, Сина, 2, PK24

DEN 844.80

Стока
Достапно.

Лента Ширина : 2", Лента Затегнувачка Цврстина : 18 lb./во., Боја : Светло Сина.Маскирање Лента, Лента Поддршка Материјал Хартија, Лента Лепило Гума, Лента Дебелина 5.50 мили, Лента Ширина 2 In., Лента Должина 60 yd., Лента Форма Континуирано Се Тркалаат, Мастило Сина Боја, Чиста Отстранување Време Не Е Оценет, Мин.Лента Перформанси Темп.Не Е Оценет, Макс.Лента Перформанси Темп. 130 Степени F, Лента Затегнувачка Цврстина 18 lb./во., Лента Лепило Сила 45 мл./во., Лента Јадрото Со Дијаметар Од 3 Во., Серија TC602, Стандарди НАС Spec.АА 883-Б Тип 1 PPP-Т-42 C Тип 1, Пакет Количество 24.

Детали

Свеж

Избор на клиенти