.

.

New
Топ Пакет Понуда 3M301+ Маскирање Лента, 6.3 Мили, 2 x 60 yds. Жолта (Случај на 24)

Топ Пакет Понуда 3M301+ Маскирање Лента, 6.3 Мили, 2 x 60 yds. Жолта (Случај на 24)

DEN 479.76

Стока
Достапно.

Сигурен избор за индустриски перформанси.Добро един formability да неправилни површини.Голема боја линии.Противи се наслика крварат-преку.Идеален за индустриска боја маскирање, занимаваат, одржување, означување, боја кодирање и запечатување. 1 1/2" x 60 yds. (12 Парчиња) 3 M 301+ Маскирање Лента.Сигурен избор за индустриски перформанси.Добро един formability да неправилни површини.Голема боја линии.Противи се наслика крварат-преку.Идеален за индустриска боја маскирање, занимаваат, одржување, означување, боја кодирање и запечатување.Палачинка хартија поддршка со гума врз основа лепило.Withstands до 225° С до 30 минути.

Детали

Свеж

Избор на клиенти