.

.

New
Брат Мобилни Решенија Лесни Машина За Шиење, Бела

Брат Мобилни Решенија Лесни Машина За Шиење, Бела

DEN 1903.20

Стока
Достапно.

Ова сигурен user-friendly браќа машина за шиење е идеален за секојдневна за шиење и mending.На SM1704 нуди карактеристиките на целосно големина на машина уште е лесен и пренослив.Вклучени се 17 уникатен бода за слепи, се водат, buttonholes и патент вметнување.Ова сигурен user-friendly брат машина за шиење е идеален за секојдневна за шиење и Mending.На SM1704 нуди карактеристиките на една целосна големина машина уште е лесен и пренослив.Вклучени се 17 уникатен бода за слепи, се водат, buttonholes и патент вметнување.

Детали

Свеж

Избор на клиенти