.

.

New
QLOUNI 810Pcs М3 Завртка Асортиман за Полнење на 304 Нерѓосувачки Челик Филипс Пан Глава на Машина Завртки Завртки Ореви Заклучување Рамни Подлошки со Складирање Кутија

QLOUNI 810Pcs М3 Завртка Асортиман за Полнење на 304 Нерѓосувачки Челик Филипс Пан Глава на Машина Завртки Завртки

DEN 695.76

Стока
Достапно.

➤[Различни M3 Size] M3 завртка асортиман комплет вклучува 9 избрани од големината која содржи M3x4mm, M3x6mm, M3x8mm, M3x10mm, M3x12mm, M3x14mm, M3x16mm, M3x18mm, M3x20mm со појавување ореви и рамни подлошки ги исполнуваат повеќето од вашите барања. ➤[Количество] 9 М3 големини, 30 парчиња за секој големина, 270 парчиња вкупно.Ние исто така снабдување 270 Pcs М3 подлошки и 270 Pcs М3 ореви.Вкупно 810 парчиња. ➤[Висок Квалитет] машина завртка комплет се направени од 304 висок квалитет, од нерѓосувачки челик материјал, кој карактеристики е сила и нуди добра отпорност на корозија во лоша средина како висока температура, ладно време, и висока влажност области.Тие имаат супериорен ' рѓа отпор и одлично на оксидација отпор, кој може да се обезбеди долго време користење. ➤[Пакет] вкупно 810 Pcs М3 завртки ореви беше потоа подлошки; Сите завртки ореви и подлошки ќе бидат спакувани во здрав погодно случај.Не само што ви даде најдобар производ, но исто така најдобар систем за складирање за нив. ➤[Широк Апликации] M3 завртка подлошки и ореви асортиман Комплет Служи широк спектар на употреба и за професионалци, аматери, земјопоседници, repairmen, други DIY .Собата е совршен за да се замени скршен и исчезнати завртки.QLOUNI 810 Pcs М3 Завртка Асортиман за Полнење на 304 Нерѓосувачки Челик Филипс Пан Глава на Машина Завртки Завртки Ореви Заклучување Рамни Подлошки ➤Карактеристики : ✔ широк спектар на 9 заеднички м3 завртки за да се задоволат секојдневните потреби. ✔ Машина завртка комплет се направени на 304 Нерѓосувачки челик, со голема сила, ' Рѓа и отпорен на корозија. ✔ Лесно да ги чувате и да ги добиете овие м3 завртка : овие М3 завртка асортиман комплет доаѓаат во одвоени girds складирање кутија. ✔ Оваа завртка комплет може да се широко се користат во сите видови на прецизни машини, класифицирани инструменти, инструменти, електронски производи. ➤Спецификации : - Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик - Количина : 810pcs - Боја : Сребрена - Пакет : Трајни пластична кутија - Димензии : 9 Големина М3 ➤Пакетот вклучува : M3 x 4mm 20 Pcs M3 x 6mm 20 Pcs М3 х 8мм 20 Pcs M3 x 10мм 20 Pcs M3 x 12mm 20 Pcs M3 x 14mm 20 Pcs M3 x 16mm 20 Pcs M3 x 18mm 20 Pcs M3 x 20mm 20 Pcs М3 Подлошки 270 Pcs М3 Ореви 270 Pcs Вкупната Количина : 810 Pcs ➤ве Молиме Имајте во предвид : На производ се малите делови чувајте ги подалеку од деца и деца.

Детали

Свеж

Избор на клиенти