.

.

New
Премиер-Линија 9130014 Машина Завртки, Пан Главата, Филипс Диск, во 1/4.-28 X 2 in., Одделение 18-8 Нерѓосувачки Челик, 5-Пакет

Премиер-Линија 9130014 Машина Завртки, Пан Главата, Филипс Диск, во 1/4.-28 X 2 in., Одделение 18-8 Нерѓосувачки

DEN 270.96

Стока
Достапно.

Големина : 1/4 инчи-28 X 2 инчи.Пан Главата, Филипс Диск.Користење со ореви или pre-навој дупки на ист дијаметар & нишката големина.Често се користат во машини & апарати.Ореви и подлошки не се вклучени.Машина завртки имаат подеднакво дијаметар по целата своја должина и се дизајнирани да завртка во навој дупки или да се користи во комбинација со машина хексадецимален завртки ореви.Тие често се користат во машини и апарати.

Детали

Свеж

Избор на клиенти