.

.

New
Електроника-Салон 100pcs M3 x 5mm Најлон Машина Завртка, Црна, Комбинација Филипс-Дупчиња Диск, Пан Главата, Метрички

Електроника-Салон 100pcs M3 x 5mm Најлон Машина Завртка, Црна, Комбинација Филипс-Дупчиња Диск, Пан Главата,

DEN 191.76

Стока
Достапно.

M3 x 5mm Црна Најлон Метрички Филипс-Дупчиња Пан Глава на Машина со Завртки.Количина : многу од 100 парчиња.Материјали : Најлон PA-66, Боја : Црна.Завртка тема : M3/(3мм), конец должина 5mm(не вклучуваат врвот на главата) Конец на теренот : 0.5 mm. 100% нов, Ro HS согласност. 100pcs M3 x 5mm Црна Најлон Метрички Филипс-Дупчиња Пан Глава на Машина со Завртки.

Детали

Свеж

Избор на клиенти