.

.

New
Премиер-Линија 9012691 Машина Завртка, Филипс Вовлечен Хексадецимален Главата, #10-32 X 3/4 во, Одделение 18-8 Нерѓосувачки Челик, Пакување од 100

Премиер-Линија 9012691 Машина Завртка, Филипс Вовлечен Хексадецимален Главата, 10-32 X 3/4 во, Одделение 18-8

DEN 391.68

Стока
Достапно.

Глава Тип : Филипс вовлечен хексадецимален главата.Дијаметар-Тема Големина & Должина : #10-32 x 3/4 инчи.Користење со ореви или pre-навој дупки на ист дијаметар & нишката големина.Често се користат во машини & апарати.Ореви и подлошки не се вклучени.Големина : 100 Пакет.

Детали

Свеж

Избор на клиенти