.

.

New
На Hillman Група На Hillman Група 1976 4-40 x 1-1/4 во. Круг Дупчиња Машина Завртка - Месинг 24-Пакет

На Hillman Група На Hillman Група 1976 4-40 x 1-1/4 во. Круг Дупчиња Машина Завртка - Месинг 24-Пакет

DEN 185.52

Стока
Достапно.

Се Зацврсти Со Шрафцигер Да Се Намали Ризикот Од Над-Стега За Заштита На Завртката И Зацврстени Материјал.Ако Ореви Се Потребни, За Употреба Со Ореви На Истиот Заврши И Се Провира За Правилно Се Вклопуваат.Дувачкиот Заврши.Од Името На Брендот : На Hillman Група.Опис на производот Машина завртки се користи со ореви или зезнав директно во навој receptacle да се зацврсти метални делови заедно.Мери од долната страна на шефот на совет на завртка за да се добие fastener должина.Ако ореви се потребни, за употреба со ореви на истиот заврши и се провира за правилно се вклопуваат.Од Производителот Машина завртки се користи со ореви или зезнав директно во навој receptacle да се зацврсти метални делови заедно.Мери од долната страна на шефот на совет на завртка за да се добие fastener должина.Ако ореви се потребни, за употреба со ореви на истиот заврши и се провира за правилно се вклопуваат.

Детали

Свеж

Избор на клиенти