.

.

New
На Hillman Група 59544 1/4-20 x 1-1/4-Инчен - Најлон Рамна Глава на Машина со Завртки, 15-Пакет

На Hillman Група 59544 1/4-20 x 1-1/4-Инчен - Најлон Рамна Глава на Машина со Завртки, 15-Пакет

DEN 242.16

Стока
Достапно.

Се Зацврсти Со Шрафцигер Да Се Намали Ризикот Од Над-Стега За Заштита На Завртката И Зацврстени Материјал.Ако Ореви Се Потребни, За Употреба Со Ореви На Истиот Заврши И Се Провира За Правилно Се Вклопуваат.Направени Од Најлон.Од Името На Брендот : На Hillman Група.Опис на производот Машина завртки се користи со ореви или зезнав директно во навој receptacle да се зацврсти метални делови заедно.Мери од долната страна на шефот на совет на завртка за да се добие fastener должина.Ако ореви се потребни, за употреба со ореви на истиот заврши и се провира за правилно се вклопуваат.Од Производителот Машина завртки се користи со ореви или зезнав директно во навој receptacle да се зацврсти метални делови заедно.Мери од долната страна на шефот на совет на завртка за да се добие fastener должина.Ако ореви се потребни, за употреба со ореви на истиот заврши и се провира за правилно се вклопуваат.

Детали

Свеж

Избор на клиенти