.

.

New
Колумбија Мажите PFG Ниска Влечете 1/4 Zip Pullover, Влага Wicking, Заштита од Сонце

Колумбија Мажите PFG Ниска Влечете 1/4 Zip Pullover, Влага Wicking, Заштита од Сонце

DEN 560.40

Стока
Достапно.

За да се обезбеди големина можете да изберете е во право, да ги користат нашите големината на табелата и следниве мерење инструкции : За ракави, со почеток во центарот задната страна на вратот и да се измери преку рамо и надолу за да ракавот.Таа е наменета да биде вашиот go-to слој за долги денови.Оваа рационализација полиестер pullover веќе е неверојатно удобно, но потоа се додаваат влага-wicking технологија и UPF 50 заштита од сонце да amp до тоа.Со овој pullover, може да заврши со негова целосна zip-up јака за да ја заклучите во топлина и да ви екстра топло на зиморничав сали.100% Полиестер.Тесните ткаат конструкција со УВ абсорбента предиво блокира целиот спектар на штетните УВ зраци.

Детали

Свеж

Избор на клиенти