.

.

New
Колумбија Жените е Глобален Авантура 3Q Кошула

Колумбија Жените е Глобален Авантура 3Q Кошула

DEN 1440.00

Стока
Достапно.

86% Полиестер, 14% Elastane.Увезени.Патент затворање.Zip-затворени безбедност џеб.Класичен облик во убава ткаенина, оваа кошула се занимва со оваа флексибилност и влага управување : вграден-во заштита од сонце и Omni-Фитил EVAP технологија значи дека ќе остане удобно, суви и заштитени кога денот повици за повеќе активности во различни услови.

Детали

Свеж

Избор на клиенти