.

.

New
ASICS на Жените Лајт-Шоу, Краток Ракав Врвот

ASICS на Жените Лајт-Шоу, Краток Ракав Врвот

DEN 1440.00

Стока
Достапно.

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Лесна изградба.Mesh панел на задната страна за додаден за вентилација.Стратешки да се постават шевовите.Телото одбележан 360 степени рефлексивноста.Рефлексивни ASICS брендирање.Тенок, лесен и видливи кога ќе не, ASICS на перформанси Лајт-Шоу, краток ракав има решетката на предниот за додаде breathability и 360-Степен рефлексивни ленти за да направи да се види во ниско-светлосни услови.Тоа е совршено врвот кога времето е да молат да дојде да работи со него.

Детали

Свеж

Избор на клиенти