.

.

New
Под Оклоп Жените Техника Кратко Sleeve V-врат - Пресврт

Под Оклоп Жените Техника Кратко Sleeve V-врат - Пресврт

DEN 335.76

Стока
Достапно.

100% Поврзана.Увезени.Се повлече На затворање.Машина Wash.UA Техника на платно е брзо сушење, ултра-меки & има повеќе природни чувствуваат.Материјал фитили пот & суши навистина брзо. 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Длабок V-вратот гердан.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на innovation.UA Техника™ ткаенина е брзо сушење, ултра-меки & има повеќе природни чувствуваат.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Анти-мирис технологија е врвен иновација која ви помага спречува мирис.Длабок V-вратот гердан.Сите-во текот пресврт ефект.

Детали

Свеж

Избор на клиенти