.

.

New
Nacional-sindicalista била Жените Кендис Екипаж, Долга Риза Ракав

Nacional-sindicalista била Жените Кендис Екипаж, Долга Риза Ракав

DEN 1152.00

Стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 55% Viscose, 40% Полиестер, 5% Spandex.Увезени.Машина За Миење.Полу-опремени долг ракав кошула.екипажот вратот, палец циклуси.Ткаенини : 55% viscose 40% полиестер, 5% spandex мрачно поврзана.Полу опремени, долг ракав екипажот вратот кошула со палецот циклуси.Памук/полиестер смеса.Конструиран за добри времиња.

Детали

Свеж

Избор на клиенти