.

.

New
Nacional-sindicalista била Жените Everleigh Tee

Nacional-sindicalista била Жените Everleigh Tee

DEN 1478.88

Стока
Достапно.

95% Viscose. 5% Spandex Средна Тежина Поврзана.Увезени.Машина За Миење.Опуштено одговара, V деколте, долг ракав кошула со палецот циклуси.Од страна на цепнатинки и длабоко криви полите.Зафатен Rockin, Боја Blockin.Опуштено одговара, V деколте, долг ракав кошула со палецот циклуси, од страна на цепнатинки и длабоко криви задниот раб.Зафатен Rockin, Боја Blockin.

Детали

Свеж

Избор на клиенти