.

.

New
1000 Нога најголемиот Дел Plenum Cat6a Етернет Кабел, 500 MHz, 23 AWG, UTP(Unshielded Извртени Пар) Цврст Меч, (CMP), Интернет Кабел Cat6a, Cat6a Plenum Етернет Кабел 1000 Ft Гајтанот, Жолта, CableWholesale

1000 Нога најголемиот Дел Plenum Cat6a Етернет Кабел, 500 MHz, 23 AWG, UTP(Unshielded Извртени Пар) Цврст Меч,

DEN 3714.72

Стока
Достапно.

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ ОГАН RETARDANT МРЕЖЕН КАБЕЛ : Cat6a Етернет кабел доаѓа во удобен гајтанот и е идеален за лице бара да се направи веќе постојната мрежа работи во текот на инсталацијата/проширување на мрежна инфраструктура.Нашите plenum оценет кабли се jacketed со пожар-retardant пластични јакна или ниско-чад polyvinyl хлорид (ПВЦ) или fluorinated етилен полимер (FEP) за помалку токсичност за време на пожар.Plenum оценет кабли може да помогне да се спречи ширењето на пожари.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ КОМПОНЕНТА со КРСТОТ се ЗБОРУВА за НАМАЛУВАЊЕ : најновата верзија изјавува нова мерка за Моќ-Сума Alien Crosstalk да се обезбеди соседни парови не предизвика нарушување на други кабли.Кабелот центар isolator се чува во строга пар поделба оптимизирање на СЛЕДНАТА изведба.Нашите Cat6a patch кабли се комплетно "од крај до крај" решение и се тестирани за усогласеност со сите ОВЖС/минлив исхемичен напад-568-Ц Категорија 6 спецификации.За УСОГЛАСЕНОСТ на УНИВЕРЗАЛ СО ШИРОКА ПАЛЕТА на БОИ : Нашата Cat6a Ethernet кабли е во согласност со сите ОВЖС/минлив исхемичен напад-568-Ц Категорија 6 спецификации, Моќ над Ethernet (Рое), Voice over IP (Vo IP), и ROHS Согласност.Тоа е ETL Потврдена, УЛ/АДС одобрени.Тоа е на располагање во широк спектар на бои за соодветна боја кодирање.ИДНИНА-ДОКАЗ БРЗИНА И CONNECTIVITY : Овој кабел обезбедува исклучителна пренос перформанси и ниска сигнал загуби.Таа поддржува до 500 Mhz.Cat6a е погоден за Брз Етернет, Gigabit Ethernet, и 10-Gigabit Ethernet. 25 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА : Ние сме горди да понуди 25 Години гаранција на нашите кабли, adaptors и на повеќето од нашите производи.

Детали

Свеж

Избор на клиенти