.

.

New
Shiwaki Cat6 Ethernet Интернет Висока LAN Кабел Кабелот Жица - 10 Метри

Shiwaki Cat6 Ethernet Интернет Висока LAN Кабел Кабелот Жица - 10 Метри

DEN 311.76

Стока
Достапно.

Станот кабли лесно се вклопуваат помеѓу тесни простори подобрување на изгледот на вашиот дом или канцеларија, бидејќи тие. 100 / 1000 Mbps.се рамни и лесно да се скрие.Овие рамен кабли се совршено се вклопуваат под тепих, до ѕидовите, па дури и зад себе.Cat6 кабли се користат за поврзување на мрежа, пренос на податоци и телефонски линии пред се.поврзете КОМПЈУТЕР за да DSL.Кабелски модем, hub, switch и рутер.Поврзете DSL/Кабелски модем, Hub, switch, рутер.Поддршка 10 /.Големина : 10 метри.

Детали

- Material:
Copper&PVC
- Cable type:
UTP
- Plug:
8P8C gold connector
- Transmission rate:
500MHZ in 10GBase-T ethernet
- Fit for:
PC/Laptop/Router/Switch/Server
Package Includes:
1 piece Cat6 Network Cable :
Свеж

Избор на клиенти