.

.

New
Етернет Кабел 75 ft CAT6 Голема Брзина Интернет Мрежа LAN Patch Кабел Мозок (75 метри, Сина)

Етернет Кабел 75 ft CAT6 Голема Брзина Интернет Мрежа LAN Patch Кабел Мозок (75 метри, Сина)

DEN 431.76

Стока
Достапно.

Maximm МАЧКА 6 ЦЦА етернет кабел нуди високи перформанси во цена ефективен начин за да го поврзете вашиот помагала без да се жртвува брзина.Пропусен опсег до 550mhz за висока брзина на трансфер на податоци 10/100/1000 mbps и непрекинато стриминг или игри.Направени со 4 пара солидна 24 AWG (Unshielded Извртени Пар) UTP бакар облечени алуминиумски жици за трајни внатрешна употреба.Компатибилен со DSL или wifi модеми, жичен рутери, центри, прекинувачи, и печ панели со RJ45 конектори - не одговара за Моќ Над Ethernet applications.Нашите Кабли се поткрепени со пријателска поддршка на корисниците и ограничен 1 година ГАРАНЦИЈА било прашање треба да се појават.Овој кабел ви нуди високи перформанси на економичен начин.перформанси до 250 MHz и 1 Gbit/s.Компатибилен со DSL или WIFI модеми, жичен рутери, центри, прекинувачи, и печ панели и повеќе.Дали сте во потребата на cat6 кабли, но тие се премногу скапи?.Ако одговорот е да Maximms Cat6 ЦЦА Етернет кабел може да ви даде кабина квалитет и достапност.Овој кабел ви нуди високи перформанси на ефикасна wayperformance до 250 MHz и 1 Gbit/s Compatible со DSL или WIFI модеми, жичен рутери, центри, прекинувачи, и печ панели и повеќе.Вклучува : 1 Пакет на Сина Етернет кабел со појак сигнал, побрз трансфер стапки, и забрзано download и upload брзини.MAXIMM КАБЕЛОТ е обезбедено да се обезбеди највисок квалитет на Производи и грижа за корисници за повеќе од една деценија.Maximms Cat6 Голема Брзина Етернет Кабел Карактеристики. - Најновата верзија на HDMI кабел е наназад компатибилен со cat5, cat5e, cat6. - ПВЦ ЈАКНА за исклучителен квалитет. - Овој кабел нуди високи перформанси на економичен начин. - Го поддржува Refresh Стапки до 250 Mhz - Поддржува Стапки на Пренос До 1 Gbit/s.Разноврсна Употреба : Компатибилен со DSL или WIFI модеми, жичен рутери, центри, прекинувачи, и печ панели и повеќе.Конектори : RJ45. Трансфер на податоци го оценувате : 1 Gbit/s.Bandwith : 500 MHz.

Детали

Свеж

Избор на клиенти