.

.

New
100-Pack Cat6 RJ45 8P8C Модуларен Конектори Приклучоци за Ethernet Мрежа Заробени UTP Кабел

100-Pack Cat6 RJ45 8P8C Модуларен Конектори Приклучоци за Ethernet Мрежа Заробени UTP Кабел

DEN 311.76

Стока
Достапно.

RJ45 Заробени Модуларни Конектори поддршка CAT6 UTP кабел.Позлатени контакти за 8 P8 C обезбедува сигурен перформанси за Gigabit Ethernet номинална мрежа. 3-Точка редови контакт стабилизира цврста или заробени жици во конектори.Многу издржливи, можат да бидат pluged до 750 циклуси. 100 x CAT6 кабел за приклучоци во кутија.Боја : CAT6.

Детали

Свеж

Избор на клиенти