.

.

New
Мачка 6 Етернет Кабел 10 ft Рамен Жица, Интернет Мрежа LAN Кабел usb Кабелот со RJ-45 Конектори - 20 Pack (10 стапки, Мулти Боја)

Мачка 6 Етернет Кабел 10 ft Рамен Жица, Интернет Мрежа LAN Кабел usb Кабелот со RJ-45 Конектори - 20 Pack (10

DEN 1199.76

Стока
Достапно.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Станот и флексибилен простор за заштеда на дизајн го прави овој ethernet кабелот лесно да се работи заедно тесни простори, рабови и ѕидови.Брзината на трансфер до 10 Gbps, нашите високо пропусен опсег од 250 Mhz кабли обезбеди брз трансфер на податоци за сервер апликации, cloud складирање, видео разговор и стриминг.Направени со 100% гола бакарна жица 24 AWG UTP Maximm Cat6 Рамен Ethernet Кабли се УЛ наведени и се ANSI/минлив исхемичен напад-568-Ц 2 во согласност обезбедување на висок пропусен опсег и ниска crosstalkand позлатени RJ45 конектори за поголема спроводливост, затегнувачка цврстина, ниска пречки и флексибилност.Maximm Cat6 Рамен Ethernet Кабли се УЛ наведени и се ANSI/минлив исхемичен напад-568-Ц 2 во согласност обезбедување на висок пропусен опсег и ниска crosstalk.Нашите Кабли се поткрепени со пријателска поддршка на корисниците и ограничен 1 година ГАРАНЦИЈА било прашање треба да се појават.Maximm Кабли Се обезбедуваат за да се обезбеди највисок квалитет на Производи и грижа за корисници за повеќе од една деценија.Трнлив Е Обезбедување на Високо Квалитетни Производи, како што се HDMI, Ethernet Кабли, Продолжување, Жици, Адаптери и Повеќе.Со Најдобра Грижа на Клиентите како и Највисок Квалитет на Производи за Кои Се Обезбедуваат за Да Трае.Не Двоумете Се И Купување На Нашите Кабли Денес!.Со најновите CAT6 Технологија ќе доживее Највисоката Брзина перформанси и стапки на пренос.Оваа CAT6 може поддршка до До 500 MHz/ 10 Gbps за Xbox, ps4, ps5, модем, компјутерски игри, и мрежен hub рутер.Ако сте во потрага за побрзо и повеќе стабилна врска, Maximms CAT6 Кабел е решение.На Maximm CAT6 Кабелот е Направена Со највисок квалитет на Бакар и Злато Позлатен материјал за да се обезбеди стабилност и долгогодишна употреба.

Детали

Свеж

Избор на клиенти