.

.

New
1000 Нога најголемиот Дел Plenum Cat6a Етернет Кабел, 500 MHz, 23 AWG, UTP(Unshielded Извртени Пар) Цврст Меч, (CMP), Интернет Кабел Cat6a, Cat6a Plenum Етернет Кабел 1000 Ft Гајтанот, Сина, CableWholesale

1000 Нога најголемиот Дел Plenum Cat6a Етернет Кабел, 500 MHz, 23 AWG, UTP(Unshielded Извртени Пар) Цврст Меч,

DEN 3714.72

Стока
Достапно.

Кабелот центар isolator се чува во строга пар поделба оптимизирање на СЛЕДНАТА изведба.Тоа е ETL Потврдена, УЛ/АДС одобрени.Fluorinated Етилен Пропилен (FEP) додатен која се издвојува секој пар на цврсти голи диригент.Овој робустен spec ќе си дозволи ќе екстра headroom низ вашиот мрежен дека Cat6 не може. Исто така, тие имаат дебели бакар диригент и јакни за подобар квалитет.Работи со БАНКОМАТ и Gigabit брзина производ.Пламен тест NFPA 262 (CMP) - CMP Оценет.ИДНИНА-ДОКАЗ БРЗИНА И CONNECTIVITY : Овој кабел обезбедува исклучителна пренос перформанси и ниска сигнал загуби. 25 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА : Ние сме горди да понуди 25 Години гаранција на нашите кабли, adaptors и на повеќето од нашите производи.

Детали

Свеж

Избор на клиенти