.

.

New
UKa-CHaka Дрвени Виножито Рокер Pickler Рамнотежа Одбор Montessoty Играчки за Дете 5-12 Години Макси/Розова БУМ

UKa-CHaka Дрвени Виножито Рокер Pickler Рамнотежа Одбор Montessoty Играчки за Дете 5-12 Години Макси/Розова

DEN 6480.00

Стока
Достапно.

Секоја играчка имаше висока-квалитет, мазна заврши и нема остри агли.Uka – Chaka е најдобар дрвени универзална лулка стол дека детето може да има.UKa-CHaka е брод, стол, лулашки, мост, планински пат, малку складиште па дури и пријатна кревет.Не со UKa-CHaka!Начинот на кој оваа играчка може да се користи ќе растат и се развиваат заедно со вашето дете & својата имагинација!Тоа е бебе лулка стол, деца рокер, тоа е лулка, тоа е мостот тоа е она што децата се' сакам тоа да биде!.Материјал : Памук, противалергиски синтетички надолу.Вашето дете ќе го направи Uka Chaka сопствен со други години, децата и нивните родители користење Uka Chaka како : лулка стол, бебе рокер, лулашки, маса, мост, скалите, складиште, лулка лулка, лулка кревет, а децата фотелја, деца каучот, еден замав, а bridge Safety е приоритет и UKa-CHaka е направен од природни еко-пријателски материјал секогаш имајќи малку откако здравјето и безбедноста на ум, со висок квалитет заврши и нема остри агли. ⭐ ИМАГИНАЦИЈА & МЕНТАЛНА ОСТРИНА – UKa-CHaka е играчка која постојано ќе се предизвик деца' имагинација да ги охрабрат со нови начини на кои UKa-CHaka може да се користи & истражени.UKa-CHaka доаѓа со специјално дизајнирани душек кој доаѓа во различни бои и лесно поправки на играчка.Тоа им помага да се развијат vestibular апарати и зголемување на детето координација на движења, а зајакнување на вашето дете мускулите постојано.⭐ УНИВЕРЗАЛНА ИГРАЧКА ЗА ГОДИНИ & ПОСТАРИТЕ ДЕЦА!Деца рокер, бебе рокер, деца фотелја, лулка лулка & толку многу повеќе!Ние сите знаеме чувството на детето outgrowing присутни речиси како најбрзо што тој го добиле. ⭐ ЦВРСТИ.UKa-CHaka има се што ви треба и може да се состави во 5 минути или помалку!Се препорачува возраст од 12 месеци - 12 year Use лимит на тежина до 90kg.Гаранција - Ние гаранција за враќање на парите, ако стоката не се погодни за вас и ќе размена на тоа дали тоа беше оштетена за време delivery The играчка доаѓа делумно се составуваат со 6 или 10 завртки, еден клуч и упатство за ракување.

Детали

Свеж

Избор на клиенти