.

.

New
Прекрасната Песочна Koufax Рој Campanella Бруклин Затајувачите Легенди Потпишан Лилјак PSA ДНК - Autographed MLB Лилјаци

Прекрасната Песочна Koufax Рој Campanella Бруклин Затајувачите Легенди Потпишан Лилјак PSA ДНК - Autographed

DEN 2203.20

Стока
Достапно.

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed MLB Лилјаци.Прекрасната Песочна Koufax Рој Campanella Бруклин Затајувачите Легенди Потпишан Лилјак PSA ДНК, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Сенди Koufax сувенири.Бруклин Затајувачите на сувенири.

Детали

Свеж

Избор на клиенти