.

.

New
Убава Совршен Игра Бокали Потпишан Лилјак 11 Sigs Со Sandy Koufax JSA ГРБ - Autographed MLB Лилјаци

Убава Совршен Игра Бокали Потпишан Лилјак 11 Sigs Со Sandy Koufax JSA ГРБ - Autographed MLB Лилјаци

DEN 1867.20

Стока
Достапно.

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed MLB Лилјаци.Убава Совршен Игра Бокали Потпишан Лилјак 11 Sigs Со Sandy Koufax JSA ГРБ, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.сувенири.

Детали

Свеж

Избор на клиенти