.

.

New
Најраните Познати 1992 Џим Thome Дебитант Ера Потпишан Игра се Користи Лилјак PSA ДНК & JSA ГРБ - MLB Autographed Игра се Користи Лилјаци

Најраните Познати 1992 Џим Thome Дебитант Ера Потпишан Игра се Користи Лилјак PSA ДНК & JSA ГРБ - MLB Autographed

DEN 1466.40

Стока
Достапно.

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; MLB Autographed Игра се Користи Лилјаци.Најраните Познати 1992 Џим Thome Дебитант Ера Потпишан Игра се Користи Лилјак PSA ДНК & JSA ГРБ, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Џим Thome сувенири.Кливленд Индијанци сувенири.

Детали

Свеж

Избор на клиенти